تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
نسخه چاپی/شهر کتاب
تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392 کد مطلب:3485
گروه: اخبار شهر کتاب

دوره‌های تابستانی شهر کتاب

مرکز فرهنگی شهر کتاب با بیش از پنج دوره‌ی جدید آموزشی در تابستان ۱۳۹۲ در خدمت علاقه‌مندان است.

دوره‌ی مقدماتی آموزش فرانسه

مدرس: دکتر تابان الهی

این دوره‌ی ده جلسه‌ای از ۲۷ مرداد ماه روزهای یک‌شنبه ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر این‌جا کلیک کنید.

 

دوره‌ی ویرایش

مدرس: استاد علی صلح‌جو

برای حضور در این دوره باید آزمون بدهید. آزمون آن ۱۲ شهریور برگزار می‌شود و برای دریافت کارت ورود به آزمون فقط تا ۵ شهریور فرصت دارید به مرکز فرهنگی شهر کتاب مراجعه کنید. اطلاعات بیشتر این دوره را این‌جا بخوانید.

 

دوره‌ی دیداری تازه با حافظ

مدرس: دکتر مهدی محبتی

این دوره‌ برای علاقه‌مندان به ادبیات کلاسیک در ده جلسه تنظیم شده و آغاز آن ششم شهریور ماه است. مباحثی که در این دوره مطرح می‌شود در این‌جا آمده است.

 

دوره‌ی مبانی تجربه‌گرایی: از جان لاک تا دیوید هیوم

مدرس: محمدمهدی اردبیلی

بیش از شش ماه است که محمدمهدی اردبیلی در مرکز فرهنگی شهر کتاب، به بررسی تاریخ فلسفه‌ی غرب پرداخته است. این دوره نیز به آرای تجربه‌گرایان اختصاص دارد. آغاز این دوره هفدهم شهریور است. اطلاعات این دوره‌ی پنج جلسه‌ای را این‌جا بخوانید.

 

کارگاه رمان

مدرس: محمدحسن شهسواری

بالاخره زمان ثبت‌نام دوره‌ی یک‌ساله‌ی کارگاه رمان فرا رسید. علاقه‌مندان برای حضور در این دوره باید فایل‌هایی را برای مدرس دوره ارسال کنند تا بر اساس آن انتخاب صورت بگیرد. زمان ثبت‌نام این دوره محدود است و فقط تا ششم شهریور مجال ثبت‌نام دارید. اطلاعات کامل‌تر این دوره را نیز در این‌جا ببینید.

 

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی شهر کتاب به شماره‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرید.

 

 

http://www.bookcity.org/detail/3485